Serve plain file (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Mime type
he: סוג Mime
