Serve plain file (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Language
si: භාෂාව

en: File
si: ගොනුව

en: Label
si: ලේබලය
