Serve plain file (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: File
pt: Arquivo

en: Label
pt: Rótulo

en: Path
pt: Caminho

en: Add file
pt: Adicionar arquivo

en: Are you sure you want to delete %label?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %label?

en: Mime type
pt: Tipo mime

en: Max age
pt: Idade máxima
