Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: None
de: Keine

en: Types
de: Typen

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Protocol
de: Protokoll

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Web services
de: Web-Dienste

en: PHP Extensions
de: PHP-Erweiterungen

en: Report ID
de: Bericht ID

en: No reports available.
de: Es liegen keine Meldungen vor.
