Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
