Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Types
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Protocol
id: Protokol

en: Web services
id: Layanan web
