Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Types
ro: Tipuri

en: Name
ro: Nume

en: Configure
ro: Configurează

en: Web services
ro: Servicii web
