Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Types
ar: الأنواع

en: Name
ar: الاسم

en: Configure
ar: ضبط

en: Protocol
ar: النظام

en: Web services
ar: خدمات الويب
