Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Types
az: Tiplər

en: Name
az: Ad

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Web services
az: Veb xidmətləri
