Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Types
be: Тыпы

en: Name
be: Імя

en: Configure
be: Правіць

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Web services
be: Вэб-службы
