Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: None
bg: Не

en: Types
bg: Типове

en: Name
bg: Име

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Protocol
bg: Протокол

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Web services
bg: Уеб услуги
