Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Types
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
