Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Types
cy: Mathau

en: Name
cy: Enw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus
