Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Types
da: Typer

en: Name
da: Navn

en: Configure
da: Konfigurér

en: Protocol
da: Protokol

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Web services
da: Web-services
