Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Types
fa: انواع

en: Name
fa: نام

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
