Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Types
fi: Tyypit

en: Name
fi: Nimi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Report ID
fi: Raportin ID
