Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Configure
fr: Configurer

en: Protocol
fr: Protocole

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Public key
fr: Clé publique

en: Web services
fr: Services Web

en: PHP Extensions
fr: Extentions PHP
