Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Types
gl: Tipos

en: Name
gl: Nome

en: Configure
gl: Configurar

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Public key
gl: Clave pública

en: Web services
gl: Servizos web
