Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Types
he: סוגים

en: Name
he: שם

en: Configure
he: הגדרות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
