Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Types
hr: Vrste

en: Name
hr: Naziv

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Protocol
hr: Protokol

en: Web services
hr: Mrežni servisi
