Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Types
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: Configure
ja: 設定

en: Protocol
ja: プロトコル

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Web services
ja: ウェブサービス
