Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Types
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Web services
jv: Layanan web
