Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Types
ka: ტიპები

en: Name
ka: სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
