Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
