Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Types
lt: Tipai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Web services
lt: Web paslaugos
