Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Types
lv: Veidi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Web services
lv: Web servisi
