Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
