Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: Types
nl: Soorten

en: Name
nl: Naam

en: Configure
nl: Instellen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Web services
nl: Webservices

en: Key type
nl: Sleuteltype
