Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Types
pl: Typy

en: Name
pl: Nazwa

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Protocol
pl: Protokół

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Web services
pl: Usługi web

en: PHP Extensions
pl: Rozszerzenia PHP

en: Report ID
pl: ID Raportu
