Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Types
ps: ډولونه

en: Name
ps: نوم

en: Configure
ps: سازول

en: Protocol
ps: پروتوکول
