Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Types
pt: Tipos

en: Name
pt: Nome

en: Configure
pt: Configurar

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Public key
pt: Chave pública

en: Web services
pt: Serviços web

en: PHP Extensions
pt: Extensões do PHP
