Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Types
ru: Типы

en: Name
ru: Название

en: Configure
ru: Настроить

en: Protocol
ru: Протокол

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Web services
ru: Веб-службы
