Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Types
sk: Typy

en: Name
sk: Názov

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Protocol
sk: Protokol

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Web services
sk: Webové služby
