Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Types
sv: Typer

en: Name
sv: Namn

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Web services
sv: Webbtjänster
