Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Types
ta: வகைகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
