Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Types
tr: Tipler

en: Name
tr: İsim

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Web services
tr: Web hizmetleri
