Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: Types
uk: Типи

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Protocol
uk: Протокол

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Web services
uk: Вебслужба

en: PHP Extensions
uk: Розширення PHP
