Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Notice
az: Xəbərdarlıq
