Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Notice
be: Паведамленне
