Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Notice
is: Tilkynning

en: Colour
is: Litur
