Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Created
no: Opprettet

en: Custom
no: Tilpasset

en: Notice
no: Merknad

en: The user ID of the node author.
no: Bruker-ID for nodeforfatteren.

en: The record UUID.
no: UUID for oppføringen.

en: The date when the redirect was created.
no: Datoen viderekoblingen ble opprettet.
