Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Notice
tr: Dikkat
