Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Notice
ca: Notificació

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Colour
ca: Color

en: The user ID of the node author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor del node.
