Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Notice
cs: Oznámení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
