Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
