Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
