Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Notice
he: הודעה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
