Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
