Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Notice
da: Notifikation

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Colour
da: Farve

en: The user ID of the node author.
da: Bruger-IDet på indholdselementets forfatter.
