Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
